Logo Przyjazny psycholog

Problemy w związku

Problemy w związku

Z tygodnia na tydzień odwlekam rozmowę z żoną bo nie wiem w jaki sposób mam ją przeprowadzić. Z drugiej strony doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że jeżeli tego nie zrobię to w najbliższym czasie mogę mieć jeszcze większe kłopoty w małżeństwie.

Wszystko zaczęło się od spotkania u znajomych. Bardzo dobrze rozmawiało mi się z koleżanką Justyny. Po tygodniu przesłała mi swoje zdjęcie na komórkę. Podczas następnej imprezy, pocałowała mnie. W kolejnym tygodniu otrzymałem zdjęcie, na którym miała założoną erotyczną sukienkę. Byłem zaskoczony, bo nie dałem jej żadnego sygnału, że jestem nią zainteresowany poza tym, że dobrze nam się rozmawiało. Potem jeszcze parokrotnie przesłała mi swoje zdjęcia w odważnych pozycjach i napisała, że chce się ze mną spotkać. Odmówiłem jej ale ona nie chciała tego przyjąć do wiadomości. Mało tego, zagroziła, że jeżeli nie zgodzę się na spotkanie, to rozbije mój związek. Zależy mi na małżeństwie, nie chcę by moja partnerka dowiedziała się o tych zdjęciach i propozycji spotkania. Muszę porozmawiać z małżonką bo nie wiem do czego jest zdolna jej koleżanka. Nie wiem od czego mam zacząć rozmowę, obawiam się reakcji żony bo jest porywczą osobą. Jak mam postąpić?

W przypadku potrzeby wsparcia psychologa, opanowania stresu, lęku i napięcia - rekomendujemy rozmowę / konsultację z psychologiem również online. Zapraszam.

Wszelkie podobieństwo do osób i zdarzeń jest przypadkowe. Imiona i nazwiska są fikcyjne. Wszelka zbieżność jest przypadkowa. Wszelkie przedstawione zdarzenia i osoby są fikcyjne.

Popularne słowa kluczowe...