Logo Przyjazny psycholog

Ekshibicjonizm emocjonalny

Ekshibicjonizm seksualny

Ludzie uważają, że jestem szczęściarzem, bo mam kochającą rodzinę, interesującą pracę, pasje. Jednak żyję w ciągłym napięciu jak na bombie, bo nie wiem czy moja tajemnica, którą skrywam od wielu lat nie zostanie przypadkowo odkryta przez moich najbliższych. Nie chciałbym tego bowiem zdaję sobie sprawę z tego, że bardzo bym ich tym skrzywdził. Gdy wyjeżdżam w delegację bądź na miasto coś załatwić, zawsze kombinuję by móc pojechać też do parku. Odczuwam silną potrzebę obnażania się przed płcią odmienną. Muszę rozładować napięcie seksualne. Dodatkowo jadąc na rowerze rozbieram się przed idącą samotną kobietą. To silniejsze ode mnie. Boję się, że zostanę na tym przyłapany. Mam świadomość, że obnażanie się w miejscach publicznych grozi mandatem karnym, karą aresztu, ograniczeniem wolności bądź grzywną do 1500 złotych. Nie wiem, czy można sobie z tym poradzić, zerwać z tym, zaniechać tych praktyk. Nie wiem z czego to wynika. Proszę o pomoc.

W przypadku potrzeby wsparcia psychologa, opanowania stresu, lęku i napięcia - rekomendujemy rozmowę / konsultację z psychologiem również online. Zapraszam.

Wszelkie podobieństwo do osób i zdarzeń jest przypadkowe. Imiona i nazwiska są fikcyjne. Wszelka zbieżność jest przypadkowa. Wszelkie przedstawione zdarzenia i osoby są fikcyjne.

Popularne słowa kluczowe...