Logo Przyjazny psycholog

W trakcie swojej wieloletniej zawodowej praktyki psychologa miałam wielokrotnie przyjemność wsółpracować z redakcjami. Zapraszam do lektury wybranych publikacji w sieci.

Publikacje i media

  • Psycholog poprawia zdawalność 

https://www.prawodrogowe.pl/informacje/przeglad-prasy/psycholog-poprawia-zdawalnosc

Lawinowo rośnie liczba zdających egzamin na prawo jazdy. Co ważne, rośnie także odsetek tych, którym udaje się zdać - W dzisiejszych czasach prawo jazdy to już niemal konieczność. Bez niego trudno znaleźć dobrze płatną pracę - tłumaczy Tadeusz Kondrusiewicz, dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bydgoszczy. O skali zjawiska najlepiej mówią liczby (...)

  • Polak za kierownicą, śmierć na drodze

https://nowosci.com.pl/polak-za-kierownica-smierc-na-drodze/ar/10913805

Każde 100 wypadków komunikacyjnych w Polsce oznacza 11 ofiar śmiertelnych. To dwa razy więcej niż wynosi średnia w Europie. Rozejrzyjmy się. Z łatwością odnajdziemy osoby, które dotknęła tragedia na drodze (...)

  • "Prawko" to egzamin trudniejszy od matury

https://bydgoszcz.wyborcza.pl/bydgoszcz/1,35590,6749248,_Prawko__to_egzamin_trudniejszy_od_matury.html?disableRedirects=true

Większość zdających na prawo jazdy już po 20 minutach traci czujność - mówi psycholog Magdalena Podolska, która od dwóch lat pracuje w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Bydgoszczy (...)

  • Jazda polska po bandzie

https://expressbydgoski.pl/jazda-polska-po-bandzie/ar/11159178

Większość kierowców jest przekonana o swoich wysokich umiejętnościach. Ostatecznym sprawdzianem jest zawsze droga. Bywa, że bardzo dotkliwym (...)

  • Za karę... oglądają straszne filmy

https://expressbydgoski.pl/za-kare-ogladaja-straszne-filmy/ar/11401569

Punkty karne to zmora kierowców. Lista wykroczeń, przez które można je zdobyć, jest długa. Rekordzistom grozi odebranie prawa jazdy (...)

  • Zakup czy wynajem - dylematy nabywcy

http://www.najnajem.pl/index.php/serwis-info/66-serwis-informacyjny/100-kupic-czy-wynajac

Sukienka ślubna – kupić, uszyć na miarę a może wypożyczyć? Analizujemy z psychologiem - Magdaleną Podolską z serwisu www.przyjaznypsycholog.com - czy warto kupić bądź wypożyczyć? (...)

  •  Egzamin na prawo jazdy krócej, czyli... tak samo

https://pomorska.pl/egzamin-na-prawo-jazdy-krocej-czyli-tak-samo/ar/7052075

Szymon Wawka ze Świecia jest zadowolony: - Było dużo stresu, ale udało się. Co prawda za drugim podejściem...
Szymon nie wiedział, że od wczoraj egzamin praktyczny na prawo jazdy kategorii B został skrócony do 25 minut. - Na egzamin szedłem z przekonaniem, że będę jeździł po mieście pełne 40 minut. No i tak było - stwierdza rozbawiony (...)

Popularne słowa kluczowe...